Netflix надасть гранти на підтримку українського кіно

Netflix надасть гранти на постпродакшн у розмірі 10 тисяч доларів на кожен проєкт українських художніх і документальних фільмів.

Як передає Укрінформ, про це міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив у Телеграмі.

За його словами, ініціатива, що підтримується фондом Netflix’s Fund for Creative Equity, пропонує фінансову допомогу українським митцям для створення нових робіт та підтримки в постпродакшні вже наявних проєктів. Крім того, митці отримають доступ до навчання у European Audiovisual Entrepreneurs (EAVE) та New York Film Academy.

“Нова програма підтримки Української кіноакадемії для наявних проєктів включає в себе гранти на постпродакшн у розмірі 10 тисяч доларів на кожен проєкт для українських художніх і документальних фільмів, а також дводенний воркшоп з цифрового постпродакшну від New York Film Academy”, — зазначив Ткаченко.

Початок подачі заявок кінець квітня. Більше деталей за посиланням.

Netflix продемонстрував себе надійним партнером, який підтримує Україну. "Ми перебуваємо у постійному та відкритому зв’язку, партнери завжди реагують на наші запити та підтримують український контент", — зауважив очільник МКІП.

Як повідомляв Укрінформ, завдяки ЮНЕСКО близько 300 закладів культури України отримали допомогу від міжнародних партнерів.

Джерело