Німецька марка Volkswagen оновила свій логотип

Нове лого буде представлене на автосалоні у Франкфурті.

В цьому році на міжнародному автосалоні IAA у Франкфурті Volkswagen відзначає дві світові прем'єри. Крім електричного хетчбека ID.3, компанія представить новий логотип і новий дизайн бренду під девізом «Новий Volkswagen». Очікується, що ці зміни допоможуть німецькій марці дистанціюватися від негативного впливу дизельгейта, у який вона була втягнута в останні роки, інформує Ukr.Media.

Оновлена емблема символізує нову еру для Volkswagen і його стратегічне перетворення — «електричний, повністю підключений і вуглецево-нейтральний». Основна відмінність оновленого логотипа — плоска літера W, із-за чого лого виглядає більш мінімалістичним. Залежно від типу автомобіля значок може бути білого, синього або червоного кольору.

Новий логотип буде використовуватися на корпоративних презентаціях і клієнтських контрактах. Після спеціальної церемонії в штаб-квартирі Volkswagen у Вольфсбурзі, першими його зможуть приміряти європейські дилери. У жовтні новий логотип добереться до Китаю, в наступному році — до Північної і Південної Америки та решти світу. У загальній складності, Volkswagen доведеться замінити близько 70 000 логотипів на більш ніж 10 000 об'єктах по всьому світу.

Першими розглянути новий фірмовий логотип Volkswagen наживо зможуть відвідувачі Франкфуртського автосалону. Він прикрасить хетчбек ID.3.

Нагадаємо, що ще у 2015 році Volkswagen відмовився від слогана «Das Auto». У компанії тоді пояснили таку зміну тим, що слоган звучить занадто претензійно і не передає технологічні амбіції Volkswagen в області розвитку автомобілів на електричній тязі.

Джерело