Nissan презентував компактний мінівен-фургон NV250

Версія панельного фургона пропонується у двох варіантах довжини кузова — 4,28 і 4,67 м.

Nissan представив новий компактний фургон NV250 для європейського ринку, але шильдики — єдине, що належить японському автовиробникові, все інше — Renault Kangoo. У продаж на Старому Континенті автомобіль надійде у вересні 2019 року і буде доступний з кількома конфігураціями двигуна і салону, двома довжинами кузова і широким діапазоном перетворень. Nissan NV250 буде доступний в кузовах Panel Van, Crew Cab і Combi, інформує Ukr.Media.

Версія панельного фургона пропонується у двох варіантах довжини кузова — 4,28 і 4,67 м, і поставляється з декількома конфігураціями сидінь. Версія Crew доступна тільки з більш довгою колісною базою і пропонує максимум чотири сидіння і багатопозиційну перегородку для універсального вантажного простору. Що стосується пасажирського варіанту Combi, він поставляється тільки у вигляді скороченої моделі з п'ятьма місцями і достатнім багажним відділенням.

Nissan NV250 пропонує максимально корисне навантаження до 800 кг для версії фургона з довгою колісною базою. Доступні модифікації включають дерев'яні панелі в багажному відділенні, доступ для інвалідних колясок через задні двері і додаткові опції, такі як бортові холодильні установки.

Під капотом пропонують 1,5-літровий чотирициліндровий дизельний двигун в трьох варіантах потужності: 80, 95 і 115 л. с. Найменш потужна версія агрегату недоступна на моделі Crew Cab.

«Новий Nissan NV250 — це ідеальний компактний фургон для малих підприємств з великими амбіціями. Надаючи клієнтам можливість вибрати саме ту версію, яка їм підходить, NV250 сприяє більш гнучким постачання для бізнесу і більшої свободи дозвілля», — сказав Паоло Д'Етторе, директор Nissan Europe з легких комерційних автомобілей.

Новий NV250 буде пропонуватися разом з повністю електричним компактним фургоном e-NV200. Але на відміну від Renault Kangoo ZE, Nissan NV250 не буде доступний в чисто електричній версії.

Джерело