Нові подробиці про майбутнє Єгора Кріда після закінчення контракту з Black Star

Генеральний директор лейблу Павло Кур'янов (Пашу) розповів про закінчення співпраці зі співаком.

Популярний співак Єгор Крід нещодавно покинув лейбл репера Тіматі. Як тепер складеться кар'єра музиканта, дізнайтеся далі в матеріалі, інформує Ukr.Media.

Раніше ми писали, як на Єгора Кріда вплине відхід з Black Star. Тоді повідомлялося, що він може позбутися прав на свій псевдонім, акаунт в Instagram і пісні. Тепер з'явилися нові подробиці з цього приводу.

Так, на сторінці в Instagram newsofegorkreed з'явився фрагмент інтерв'ю гендиректора лейблу Павла Кур'янова (Пашу). У ролику він розповів, що після закінчення свого контракту Єгор пішов в іншу команду. При цьому вони домовились, що він залишиться Крідом.

"В іншу команду пішов. З іншими хлопцями пише. Його контракт закінчився. Ми домовилися, але по-іншому. Він буде Крідом."

До речі, в інтерв'ю блогеру Сергію Косенко, яке вийшло минулим днем на його офіційному YouTube-каналі, Пашу зазначив, що з музикантом все ще ведуться переговори.

Так що, попри збережений псевдонім, Кріду належить вирішити багато питань з лейблом. Наприклад, одним з таких є права на раніше випущені композиції.

Джерело