Новий директор НАБУ провів зустріч із послами G7 та ЄС

Новий директор НАБУ провів зустріч із послами G7 та ЄС

Фото: НАБУ Семен Кривонос провів першу зустріч із послами ЄС та G7

Семен Кривонос запевнив послів у незалежності розслідувань, які проводять детективи бюро.

Новий директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос провів зустріч із послами країн Великої сімки та Євросоюзу. Про це повідомляється на сайті НАБУ зранку у четвер, 16 березня.

Вказано, що під час зустрічі посли заявили про подальшу підтримку НАБУ у боротьбі з корупцією в Україні.

«Ми уважно стежимо за імплементацією реформ. Адже допомога Україні у боротьбі з корупцією є одним із наших пріоритетів. Зараз як ніколи важливо забезпечити незалежність антикорупційних інституцій, їхню здатність та активну комунікацію з суспільством та міжнародними партнерами», — зазначив посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.

Заступник глави місії у посольстві США в Україні Кріс Сміт у свою чергу наголосив: «Є дві війни: з Росією та корупцією, і ми однаково підтримуємо Україну в обох».

Директор НАБУ запевнив послів, що забезпечуватиме незалежність розслідувань детективів, відкритість кадрових рішень та організує роботу так, щоб результати НАБУ були високо оцінені українським суспільством та міжнародними партнерами.

«Незалежно від посади та політичної приналежності, якщо людина причетна до скоєння корупційного злочину, справа за її діями буде належним чином розслідувана і за наявності об’єктивних та достатніх підстав направлена до суду. Жодних компромісів, якщо йтиметься про незалежність НАБУ та мене як його директора», — заявив Кривонос.

Також директор НАБУ розповів послам про низку викликів для бюро, з якими необхідно впоратися: недостатню кількість оперативно-технічного персоналу та детективів, проблему з експертизами у кримінальних провадженнях, удосконалення процесу кризових комунікацій.

«Для підвищення ефективності розслідувань необхідно вже збільшити штат на 300 співробітників, створити експертну установу при НАБУ, створити належну матеріально-технічну базу. У реалізації цих ініціатив сподіваюся на підтримку партнерів», — додав директор НАБУ.

Нагадаємо, 6 березня стало відомо, що Кабмін призначив директором НАБУ Семена Кривоноса, який раніше очолював Державну інспекцію архітектури та містобудування.

Кореспондент.net детально писав про те, що відомо про нового главу НАБУ.

Джерело