Новий кліп від Dj NANA на популярний хіт «Снів осколки» українського виконавця ALEKSEEV (Відео)

Артистка презентує свій перший авторський remix на пісню "Снів осколки" .

Магія Індії, звуки сітара і священна мантра любові – харизматична Dj NANA презентує авторський remix та відеокліп на популярний хіт "Снів осколки" українського виконавця ALEKSEEV. Слідом за релізом дебютного імідж-синглу "Вібрації", Dj NANA представила шанувальникам новий трек і кліп. Артистка презентує свій перший авторський remix на пісню "Снів осколки" співака ALEKSEEV, вдихнувши в хіт нове життя, передає Ukr.Media.

Над модним звучанням реміксу спільно з Наною працював її продюсер, обранець, а також автор, відомого хіта "Снів осколки" – Руслан Квінта. Вперше Руслан розповів історію створення пісні, відкривши раніше невідомі деталі. Мало хто знає, що спочатку хіт, написаний знаменитим композитором Квінтою, призначався для його коханої дівчини – Dj NANA, а тоді, три роки тому, вокаліст популярного вокального колективу. Повернувшись з подорожі по Індії, надихнувшись культурою, релігією країни, а також почувши яскраву мелодію сітари, Руслан Квінта вилив накопичені емоції у творчість.

"З'явилася ідея зробити приємний сюрприз для коханої дівчини і піднести їй подарунок у вигляді цієї композиції, яка наповнена магією Сходу, пісні – мантр про кохання. Тоді NANA була солісткою популярного гурту, і мати у своєму репертуарі авторський трек їй не дозволили, – розповідає Руслан Квінта. – Пізніше, режисер, на той момент, мій партнер по продюсуванню ALEKSEEV Олег Боднарчук почув демо-версію пісні у мене на студії, вона йому відразу сподобалася і ми вирішили записати її з Микитою. Так, доля пісні була визначена, а для мене вона залишилася найдорожчим подарунком близькій людині".

Після того, як пісня-мантра про кохання Руслана Квінти та Нани "Снів осколки" стала супер-хітом у репертуарі ALEKSEEV, вона знову повернулася до Dj NANA, щоб "почати дихати" по-новому.

"Пісня "Снів осколки" – особлива для мене. Визнання в любові, внутрішній світ і душу коханої людини – поділилася артистка. – Ми працювали над реміксом кілька місяців, і тепер я рада представити його!".

Джерело