Обираємо надувний басейн для купання влітку на свіжому повітрі

З настанням літа дуже актуальною стає потреба в водних процедурах для дітей (і не тільки) на свіжому повітрі, адже дітки дуже полюбляють хлюпання у спеку у теплій водичці. В даному випадку розміри басейну грають не головну роль, оскільки приваблює сам процес перебування у воді, в якій можна плескатися досхочу або до моменту коли батьки не накажуть вилазити з басейну. Компактні розміри, які мають надувні басейни від інтернет-магазину Leroy Merlin Україна, дозволяють їх установку в будь-якому місці прибудинкової території, тому дітки, що хлюпаються в басейні завжди перебуватимуть під наглядом та контролем батьків чи старших родичів.

Різновиди басейнів для купання у літню спеку

Всі без виключення дитячі моделі надувних басейнів, які можна замовити та придбати в інтернет-магазині Leroy Merlin Україна, виготовлені з безпечних для здоров’я та гіпоалергенних полімерних матеріалів. Окрім дитячих моделей басейнів тут також можна купити більші за розміром полімерні резервуари для купання всіх членів сім’ї. Такі басейни обладнані спеціальними ребрами жорсткості, завдяки яким конструкція є більш міцною та стійкою та може витримувати більше навантаження води (за потреби зібрати чи розібрати каркасну модель басейну може одна людина впродовж нетривалого проміжку часу).

Обираючи басейни для малюків обов’язково потрібно враховувати вік дитини та конструктивні особливості резервуарів, які:

  • можуть мати надувне дно, завдяки якому малюки, перебуваючи в басейні не втомлюються та почувають себе цілком комфортно;
  • обладнані спеціальними навісами від сонця, що вкрай важливо у літню спеку, де тривале перебування під прямими сонячними променями може стати причиною сонячного удару;
  • виготовлені у формі цілого ігрового комплексу (для розміщення таких басейнів знадобиться більша за площею вільна прибудинкова територія).

Чому покупці віддають перевагу надувним басейнам

Надувні басейни для дітей чи для дорослих членів сім’ї є достатньо компактними та мобільними – у складеному вигляді такі басейни легко розміщуються в багажнику автомобіля, а дитячі моделі – навіть у невеликій ручній поклажі. За потреби будь-який надувний басейн без води одна особа може легко перенести на досить велику відстань.

Комплектація надувного басейну передбачає використання спеціального механічного або електричного насосу (в залежності від об’єму), завдяки якому процес накачування басейну повітрям займає лиш кілька хвилин. Догляд за чистотою резервуару для купання можна поводити з використанням звичайних миючих засобів.