Обстановка на фронті загострюється, є загроза просування військ РФ, — Сирський — Події

Обстановка на фронті загострюється, є загроза просування військ РФ, - Сирський  - Події

Фото: https://t.me/syrskij

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що відвідав бойові позиції двох бригад на сході та спільно з командирами ухвалив рішення, щоб не дати російським окупантам прорвати українську оборону на сході. Про це Сирський повідомив у Telegram.

– Сьогоднішній день почав із переміщення в район операції на напрямок активних дій противника. Попрацював у двох бригадах, де поступово ускладнюється ситуація та є загроза просування ворожих підрозділів у глибину наших бойових порядків, — повідомив Сирський. — Після детального аналізу та оцінки обстановки разом із командирами та офіцерами штабу були прийняті всі необхідні рішення щодо посилення резервів, боєприпасів, засобів РЕБ зазначених військових частин, що надалі забезпечить стійкість нашої оборони на цій ділянці фронту.

Головнокомандувач ВСУ додав, що загалом оперативна обстановка на Східному фронті залишається складною, оскільки противник продовжує вести наступальні дії, зосереджуючи основні зусилля в районах таких населених пунктів як Терни, Іванівське, Бердичі, Тоненьке, Вербове та Роботине. У той же час, як підкреслив Сирський, ймовірно, що внаслідок високого рівня втрат активність ворога на інших ділянках фронту помітно знизилася.

При цьому за два тижні жорстких боїв противник зазнав надзвичайно високих втрат. Проте всі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під контролем ЗСУ, запевнив Сирський.

На початку березня Сирський заявив, що у деяких бойових бригадах було проведено кадрові перестановки серед командирів. Це було зроблено з метою збереження життя та здоров’я українських захисників. 29 лютого Сирський вирушив на Донбас, у тому числі на Авдіївський та Курахівський напрямки. Він зазначив, що було виявлено прорахунки командирів в обороні. Щоб усунути ситуацію, виділили додатковий ресурс боєприпасів та матеріальних засобів, а також резерви.
Джерело