Обстріл Донецька: окупанти заявили про 25 загиблих

Обстріл Донецька: окупанти заявили про 25 загиблих

Фото: Соцмережі Наслідки обстрілу у Донецьку

По кварталу Донецька було завдано комбінованого удару зі ствольної артилерії калібром 152 мм і 155 мм, стверджує Денис Пушилін.

В результаті обстрілу ринку у Кіровському районі тимчасово окупованого Донецька загинуло 25 людей і ще принаймні 20 отримали поранення. Такі дані озвучив ватажок «ДНР» Денис Пушилін у неділю, 21 січня.

Стверджується, що серед загиблих двоє дітей, серед поранених також двоє дітей.

«Постраждалим виявляється необхідна медична допомога. В їх числі є і важкі, у багатьох проникаючих ранення в області життєво важливих органів, травматична ампутація кінцівок», – йдеться в повідомленні.

За словами Пушиліна, по кварталу Донецька було завдано комбінованого удару зі ствольної артилерії калібром 152 мм і 155 мм начебто з Курахівського та Красногорівського напрямків.

Нагадаємо, сьогодні у Донецьку опинився під обстрілом ринок у мікрорайоні Текстильник в Кіровському районі. Відразу повідомлялося про 13 загиблих. Було оприлюднено відео «прильотів».

Як відомо, у ніч на 1 січня центр Донецька потрапив під обстріл. Тоді окупанти заявили про загиблого «журналіста» і сімох поранених.

Джерело