Одеський обласний ТЦК відреагував на інформацію про викрадення 14-річного підлітка — Події

Одеський обласний ТЦК відреагував на інформацію про викрадення 14-річного підлітка - Події

Фото: bessarabiainform.com

Одеський обласний ТЦК та СП проводить службову перевірку через інформацію про викрадення 14-річного підлітка. Про це 7 квітня повідомили у фейсбуці регіонального військкомату.

— Щодо ситуації із звинуваченням співробітників ТЦК та СП у затриманні неповнолітнього в Ізмаїльському районі проводиться службова перевірка. Всі обставини події ретельно вивчаються,  командуванням забезпечено максимальне сприяння правоохоронним органам, що діють в рамках розслідування правопорушення за ч. 1 ст. 146 КК України, відомості про яке внесено до ЄРДР, — сказано в заяві.

У пресслужбі поліції Одеської області Суспільному також повідомили, що розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Процесуальне керівництво здійснює Білгород-Дністровська військова прокуратура.

6 квітня видання “Бессарабія INFORM” написало, що 2 квітня у селі Приозерне Суворовської громади Ізмаїльського району підлітка, який йшов центральною вулицею, затягли до білого буса четверо чоловіків у військовій формі з автоматами. На голові у них були балаклави з намальованими білими щелепами. Після того, як у машині дізнались вік хлопця, його висадили на трасі. Підліток дві години повертався додому пішки. Працівники соціальної служби громади разом із бабусею, яка виховує юнака, звернулись до поліції, прокуратури, представництва Уповноваженого з прав людини. Постраждалий хлопець навчається у восьмому класі. Видання зазначило, що невідомо, чи це була озброєна банда, або військові, які таким чином проводять мобілізаційні заходи.

3 квітня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець зазначив у інтерв’ю, що співробітники територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки не можуть затримувати громадян України на вулицях без представників поліції.  24 березня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк закликав цивільних змінити своє ставлення до військовослужбовців ТЦК і не «цькувати» їх, інакше Україна може програти війну.
Джерело