Огляди нових моделей роликів Rollerblade

Лінійка роликових ковзанів італійського бренду Rollerblade постійно оновлюється, зокрема, новими красивими, міцними та надійними дитячими роликами, в яких зокрема, передбачено можливість збільшення параметрів черевика на чотири повних розміри, що дозволить використання ковзанів впродовж трьох-чотирьох років коли підростає дитяча нога. Нова лінійка роликових ковзанів Rollerblade Microblade, які можна замовити та придбати на сайті https://rollerblade.in.ua/ однойменного офіційного магазину, включає дев’ять моделей ковзанів та вісім наборів із захисним екіпіруванням, яке ідеально підходить хлопчику чи дівчинці відповідно до її навиків катання.

Які моделі роликових ковзанів включає нова лінійка та їх особливості

Розмірна сітка нових роликових ковзанів Microblade італійського бренду Rollerblade включає розмірну сітку з ковзанами розміром 28-32, що відповідає довжині внутрішньої підошви 17,5-20,5 см, розміром 33-36,5 (довжина стопи 21-23 см) та розміром 36,5-40,5, що відповідає довжині стопи 23-26 см. Моделі роликових ковзанів Microblade замінили ковзани Spitfire, що достатньо довгий час слугували певним еталоном якості та надійності, водночас в нових ковзанах збережено високу якість використаних матеріалів та робіт з виготовлення черевиків.

Серед особливостей нових моделей черевиків роликових ковзанів Microblade варто відмітити:

  • використання дуже твердого зовнішнього каркасу, який забезпечує належну анатомічну підтримку стопи, не дозволяє їй завалюватися під час руху та сприяє відмінній фіксації стопи, що забезпечує відсутність зайвого навантаження на м’язи гомілки;
  • використання яскравого компактного дизайну черевиків в поєднанні з максимально покращеною вентиляцією. Основу черевиків складають два шари з жорсткою та стійкою до пошкоджень тканиною, в структурі якої передбачено використання міліметрових отворів здаля належного провітрювання;
  • обладнання спеціальних виступів у черевиках надміцним композитним пластиком

В чому переваги роликових ковзанів нової лінійки

Черевики роликових ковзанів Microblade нових моделей зроблені з використанням мінімальної кількості швів, що унеможливлює здавлювання чи натирання стопи, а завдяки інноваційними внутрішнім матеріалам, що сприяють відведенню вологи, стопа ковзаняра відчуває постійну свіжість.

Ефективному користуванню роликів Microblade сприяє шолом Rollerblade Stride, який відрізняється аеродинамічним дизайном та містить 20 отворів, що забезпечують належну вентиляцію повітря під час катання у спеку на свіжому повітрі.