Окупанти агітують студентів Криму укладати контракт з армією РФ — ЦНС

Окупанти агітують студентів Криму укладати контракт з армією РФ - ЦНС

Фото: Центр національного спротиву Кримських студентів агітують за контракт з російською армією

Агітатори з військкомату здійснюють обхід навчальних закладів і пропонують замість строкової служби укласти контракт, щоб мати змогу набрати «добровольців» і відправити їх на фронт.

У тимчасово окупованому Криму перед завершенням навчального року окупаційна «влада» посилила агітацію студентів щодо вступу до лав збройних сил РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

«Агітатори з військкомату здійснюють обхід навчальних закладів і пропонують замість строкової служби укласти контракт, щоб мати змогу набрати «добровольців» і відправити їх на фронт. Також агітацію проводять під час екскурсій і зганяючи молодь на масові заходи з пропагандистськими концертами. Центр національного спротиву закликає ігнорувати ініціативи ворога й не ставати заручником божевільної політики Кремля», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, РІ РљСЂРёРјСѓ «СЃСѓРґ» оголосив РІРёСЂРѕРє жінці Р·Р° слова «РЎР»Р°РІР° Україні». Жительку РЇРЅРё Капу оштрафували РЅР° 40 тисяч рублів Р·Р° те, що РІРѕРЅР° написала іР°СЃР»Рѕ «РЎР»Р°РІР° Р—РЎРЈ».

Окупанти готують в Криму військову техніку для перекидання на фронт — Атеш

Джерело