Окупанти активізувалися під Бахмутом — Сирський

Окупанти активізувалися під Бахмутом - Сирський

Фото: Пресс-служба президента України Атаки російських окупантів відбиваються, наголосив Олександр Сирський

Представник Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо зазначив, що тепер «промацують оборону» ЗСУ і намагаються штурмувати.

Російські окупанти активізувалися на Бахмутському напрямку, щоб повернути втрачені позиції. Про це заявив командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський на своєму Telegram-каналі.

«Бахмутський напрямок. Росіяни активізувалися, намагаються відбити раніше втрачені позиції», — зазначив він.

Сили оборони України діють професійно. Атаки російських окупантів відбиваються, наголосив Сирський.

Окупанти на Бахмутському напрямку стояли в обороні, але тепер «промацують оборону» ЗСУ і намагаються штурмувати, повідомив, що начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону Єдині новини.

За його словами, на Східному напрямку окупанти стратегічних успіхів не здобули.

«Загалом наступ на Східному фронті почався на початку жовтня. Ми бачили, що противник готується до цього, протягом трьох місяців тривала підготовка. Ми теж до цього готувалися. Основне завдання ворога — не дати нам просуватися. Відповідно якщо ворог нас зупинитися, будуть більш статичні бойові дії», — резюмував Фітьо.

Нагадаємо, речник Таврійського напрямку Олександр Штупун повідомив, що російські загарбники послабили атаки в районі Авдіївки. Однак росіяни готуються до нових штурмів та скидають авіаційні бомби. 

Як ми вже писали, росіяни готують третю хвилю наступу на Авдіївку. При цьому ворог застосовують менше техніки через погіршення погоди.

Джерело