Організатори вирішили закрити Франкфуртський автосалон

Одна з найбільших світових виставок в найближчі роки змінить як концепцію, так і прописку.

Німецька асоціація VDA (Verband der Automobilindustrie) стурбована тими втратами популярності, які несе Франкфуртська автомобільна виставка, інформує Ukr.Media.

Якщо у 2015 році автосалон відвідали понад 900 тисяч осіб, то у 2017 їх число скоротилося до 810 тисяч, а в минулому році на виставку прийшло лише 550 тисяч відвідувачів.

Враховуючи цей фактор, а також стрімке зниження уваги до подібних заходів з боку найбільших автовиробників, організатори виставки оголосили про те, що у 2021-му році Франкфуртський автосалон не відбудеться.

Однак розклад світових виставок цю важливу сходинку не втратить: вже оголошено свого роду "конкурс на заміщення".

За офіційним повідомленням VDA, у ньому беруть участь відразу кілька великих міст, які мають право на проведення альтернативного заходу — Берлін, Мюнхен, Гамбург, Кельн, Штутгарт і Ганновер. Однак, з звичним форматом осіннього німецького автосалону вже можна попрощатися: кожен з претендентів розробляє власну та абсолютно нову концепцію проведення виставки, відомої зараз під назвою IAA, тобто Internationale Automobil-Ausstellung.

У VDA вже встигли заявити, що зустріли безліч "креативних" ідей, а остаточне рішення про місце проведення автосалону 2021 року буде прийнято протягом декількох найближчих тижнів.

Передбачається, що виставка відійде від традиційних принципів статичною демонстрації нових автомобілів і буде більш зосереджена на інших аспектах індустрії — перспективні технології та сервіси, концепціях міської та індивідуальної мобільності тощо.

Джерело