Ось чому не варто залишати пластикову пляшку для води в автомобілі у жарку погоду — випадок, який нас вразив

Чому пожежники просять не залишати пластикові пляшки в машині.

Вік живи — вік вчися. Це якраз про історію, яку збираємося розповісти. А головним героєм в ній стане пластикова пляшка для води, яку ви залишаєте у своїй машині. Ну що такого, скажете ви? Яка з цим може бути проблема? Виявляється може, інформує Ukr.Media.

Випадок, який міг закінчитися пожежею, якби власник автомобіля вчасно до нього не повернувся.

У спекотні літні місяці людина не мислить похід куди-небудь без пляшки води. У машині теж часто валяються ці пляшки. Коли зі спеки застрибуєте на гаряче сидіння, то хочеться зробити ковток будь-якій води, навіть теплою і з присмаком пластику. Так думав і герой цієї статті, що збирався сісти в автомобіль і поїхати у справах.

Коли відкрив двері — сторопів. У салоні виявилося повно диму! Не розуміючи що відбувається, швидко відкрив капот. Вирішив, що загоряння сталося десь в двигуні, але там все було чисто. Перевірив багажник, теж все в порядку. Повернувся в салон, побачив пляшку з водою, що лежить на кріслі, і лише тоді помітив — горіла пляма на екошкірі.

У це важко повірити, причиною стала наполовину порожня пластикова пляшка для води. За якимось дивним збігом обставин вона лягла на сидіння так, що вода перетворилася в лінзу, що сфокусувала сонячний промінь на чорний матеріал сидіння. Пам'ятаєте, в дитинстві ми балувалися лінзами? Те ж сталося і в машині автора.

Шанс такого варіанту мізерно малий, але краще не ризикувати і не залишати пляшки на прямому сонячному світлі.

Це все нісенітниця, скажете ви. Безумовно, підтримаємо вас ми. Як і все в цьому світі. Можете скільки завгодно не вірити, але краще ховайте пляшку з водою подалі. І інші речі, які в жаркому салоні можуть наробити всякої непотрібної драми. Кожна дрібниця важлива, тому не втрачайте пильність.

Джерело