Ось чому ви не повинні розігрівати свій автомобіль взимку

Давня звичка розігрівати Ваш автомобіль взимку, перш ніж від'їхати, може завдати більше шкоди, ніж користі. Подивіться, чому розігрів автомобіля може бути шкідливим.

Коли на вулиці холодно, а вам потрібно проїхатись до місця призначення, єдине рішення для боротьби з цим холодом — розігріти машину. Просто запустіть її за кілька хвилин до того, як відправитись у дорогу, давши вашій кабіні і двигуну час, щоб розігрітися перед тим, як відправитись в дорогу. Плюс, це повинно бути корисним для вашого двигуна, вірно?

Неправильно! Розігріваючи свій автомобіль взимку перед водінням, ви дійсно шкодите вашому двигуну. Згідно з "Популярною Механікою", водити автомобіль відразу після заведення є найбільш швидким способом зігріти ваш двигун, та фактично продовжити його життя, замість того, щоб дозволяти йому розігрітись перед поїздкою, інформує Ukr.Media.

Пояснення цього має відношення до того, як працюють сучасні двигуни внутрішнього згоряння. Дозволяючи вашому автомобілю розігрітися, у вашому авто, фактично, відбувається ось що — додаткове паливо потрапляє в камеру згоряння, яке може потрапити на стінки циліндрів. Оскільки бензин є відмінним розчинником, завелика його кількість, що потрапляє на стінки циліндрів, може розчиняти масло, яке змащує ваші циліндри, що призводить до скорочення терміну служби найважливіших компонентів двигуна.

Водіння автомобіля зігріє його швидше, ніж холостий хід

Звичайно, сидіння у холодному автомобілі не приносить втіхи. Хоча водіння вашого автомобіля буде насправді розігрівати ваш двигун значно швидше, ніж на холостому ходу, проте, це означає, що ви проведете певний період часу в холодному транспортному засобі. І це також означає боротьбу з морозом на вікнах автомобіля, перш, ніж вони розігріються. На щастя, ви можете легко розморожувати вікна, для чого передбачено безліч різних засобів.

Чому люди розігрівають свій автомобіль?

Отже, якщо розігрівання вашого автомобіля взимку насправді є шкідливим для вашого двигуна, то чому люди роблять це в першу чергу? За даними USA Today, ця практика походить від використання автомобілів з карбюраторами — системою подачі палива, що передувала вприскуванню палива, яка потребувала попереднього прогріву. Деяким людям доведеться чекати до десяти хвилин, перш, ніж навіть потрапити в машину, вважаючи її достатньо безпечною, щоб їхати з розігрітим двигуном. Тим не менш, автомобілі і технології різко змінилися з 1960-х років, що означає, що ця стара практика більше не потрібна.

Замість цього, просто дайте двигуну хвилинку і почніть з легкої їзди. Очевидно, що одразу відправлятись у дорогу на високій швидкості не є розумним рішенням, а ось повільна їзда допоможе прогріти ваш двигун швидше, ніж ви могли б подумати.

Джерело