Ось і вся правда: чому чоловіки перестали завойовувати жінок

Дізнайтесь із статті, в чому ж причина байдужості мужчин….

«Чоловіки стали вже не ті». Говорила чи думала хоч раз так? Або, можливо, твоя подруга? Про те, перестали чоловіки добиватися і завойовувати жінок чи ні, а також інші питання на цю тему підняв сам чоловік (і психолог, до речі). Впевнені, тобі буде цікаво почитати його думки, інформує Ukr.Media.

Чому чоловіки перестали бути завойовниками? Чому багато чоловіків сучасності перестали бути лицарями і перестали завойовувати жінок? Може і тому, що в гонці за пошуком чоловіка, деякі жінки втрачають розум і залишки самоповаги, а може тому що справжні чоловіки вимерли як мамонти в перестрілках 90-х і в кризах 2000-х? Давайте розбиратися разом.

Чому чоловіки не домагаються жінок?

Причин може бути кілька — назву дві основні:

Багато доступних жінок

У завоюванні немає потреби, так як в оточенні практично будь-якого чоловіка завжди знайдуться цілком собі доступні жінки. На одну недоступну знайдеться з десяток тих, хто чекає його величність дзвінка. Чоловіки, особливо симпатичні і грошовиті, звикли до цього і в цілому жінок не поважають, вважають їх розмінною монетою.

ПРИКЛАД: До мене на консультацію прийшов одружений чоловік, просто побалакати за життя. Показав телефон і список жіночих імен. Каже, коли йому потрібні статеві зносини, він дзвонить всім підряд по порядку і домовляється з тими, хто перша взяла трубку, тим хто забарився і не відповів відразу — він потім не відповідає. Найдивніший в цій ситуації той факт, що він цим пишається.

Тому що жінки самі домагаються чоловіків

Ось за такими жінками точно ніхто доглядати не буде, тому що вона вже «готова», клієнт як кажуть, дозрів. Від них шарахаються чоловіки пристойніші, а хто корисливий, розводять таких жінок на різні речі: статеві стосунки, гроші, подарунки, самостверджуються за їх рахунок емоційно.

У силу цих двох перших причин сучасний чоловік дуже деградував. У нього свідомість перевернулася з ніг на голову. Він вважає себе більш цінним, ніж жінка.

Багато чоловіків оцінюють свій успіх через кількість жінок, які крутяться навколо, а не їх якість. Гідну жінку вони називають стервом, лохотронщицею звинувачують її у корисливості, іноді і висміюють. Коли деякі жінки пишуть на форумах про те, як треба себе вести на побаченні дівчатам, про те, наприклад, що за обід у ресторані посмішки з них досить, такі чоловіки починають обурюватися і писати гидоти.

Статеві стосунки і гроші підмінили собою гідність і честь

Сучасні чоловіки, перш ніж почнуть доглядати (витрачатися) за жінкою, хочуть мати гарантії того, що це «окупиться», я маю на увазі статеві зносини.

Одного разу, дуже давно, моя знайома спробувала відкрити службу знайомств. Жінки, які до неї зверталися, намагалися дістати від неї гарантії того, що чоловік на них одружиться. А чоловіки в свою чергу, за свої гроші (в той час це було 500 рублів) вимагали від неї гарантій того, що жінка їм «дасть». Як ви розумієте справа не пішла.

Ці процеси ніхто не відстежує, ніхто цьому не вчить і не управляє: і ні держава, ні суспільство за це не карає, втрачені традиції.

Як писала в коментарях дівчина під ніком Кассіопія: «Поки не зміняться чоловіки і не перейдуть на високий рівень і сильними, краими не стануть, беріть приклад з покоління батьків і дідів».

І я з нею повністю згоден, особливо згадуючи, що вчителями хлопчиків у школах виступають в 95% випадків жінки.

Люди бродять як в тумані, йдуть на поводу своїх почуттів. Контролювати свої почуття нас теж ніхто не вчив. Дітей у школі вчать одягати презерватив замість того, щоб вчити культурі взаємин.

У нашому суспільстві та В ЗМІ існує якийсь культ почуттів, «любов», яка все виправдовує і не має меж і правил. А насправді за цим стоїть банальна безстрокова психологічна залежність у жінок і коротка пристрасть у чоловіків.

І ті й інші часто це називають «любов'ю» і чоловік після контакту з жінкою майже завжди залишається в плюсі, тому що свою пристрасть він задовольнив і почуття зобов'язання, прихильності, залежно в силу природних причин він не відчув.

Чоловіки інтуїтивно відчувають, що жінки після статевих стоскнків часто втрачають голову, тому вони будь-якою ціною готові затягнути її в ліжко, а після цього вже можна і розслабитися, природа зробить свою справу. Яке там домагатися?! Затягнути в ліжко і справа в капелюсі!

Хто винен і що робити?

Невже лицарі перевелися? Як жінці пройти низку випробувань, іменованих побаченнями і не втратити віру в себе? Жінки, якщо ви остаточно втратили віру в силу чоловіків, прочитайте рядки нижче:

Не турбуйтеся сильно за чоловіків, ви повинні зрозуміти, що ціла армія жінок, починаючи з мами, і закінчуючи вчителями, зіпсували їх. Не варто метати бісер перед ними, не намагайтеся сподобатися і привернути до себе увагу. Багато чоловіків далеко не мисливці, а «падальщики», харчуються травою кормом, спишіть їх з рахунків і нехай деградують далі.

Зніміть з себе тягар провини і відповідальності того, що з вами щось не так. Та не прикидайтеся «дохлою дичиною», щоб хоч якось привернути до себе увагу. Інакше, до вас і ставлення буде відповідне, ви цього хочете?!

І взагалі, вас обдурили з самого народження, що чоловіки можуть принести комусь щастя.

Джерело