Ось як виглядають підросли діти Джолі і Пітта: гени найкрасивішої пари Голлівуду у справі

Нещодавно Анджеліна Джолі заявила про повернення в кіно, розповівши про це під час презентації свого фільму «Спочатку вони вбили мого батька: спогади дочки Камбоджі», де вона лякала моторошної худобою

На даний момент актриса займається промоушеном стрічки, а тому подорожує з спадкоємцями по світу в рамках рекламного туру , передає Ukr.Media.

Так, в минулі вихідні в американському Телуриді (Колорадо) пройшов міжнародний кінофестиваль. Там побувала Анджеліна Джолі, у якої 15 вересня виходить картина «Спочатку вони вбили мого мого батька: спогади дочки Камбоджі».

42-річна актриса і режисер приїхала не одна, а в компанії всіх своїх дітей: 16-річного Меддокса, 13-річного Пакса, 12-річної Захари, 11-річної Шайло і 9-річних близнюків Вів'єн і Нокса. І тепер весь світ обговорюють фото підрослих дітей Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.

Зазначимо, що діти, як їх знаменита мама, можуть вважатися рівноправними учасниками знімальної групи, так як під час роботи над фільмом допомагали Джолі. Всі були одягнені практично в одній кольоровій гамі: чорне і біле. Анджеліна Джолі для виходу в світ обрала вбрання російського дизайнера — молочне плаття з джерсі від Ulyana Sergeenko.

Кадри з дітьми-підлітками Джолі і Пітта багатьох розчулюють, адже біологічні діти пари успадкували від них розкішну зовнішність. І ви можете чітко побачити риси знаменитих батьків у їхніх дітях.

Навіть важко сказати, хто більше схожий на батьків: близнюки Вів'єн і Нокс, або первісток пари Шайло. А ви як думаєте?

Джерело