Ось навіщо деякі водії вішають прищіпку в салоні свого автомобіля

Доступний лайфхак.

Забезпечення комфортних умов експлуатації автомобіля далеко не завжди вимагає великих витрат і капітального техніко-функціонального оновлення. Безумовно, є високотехнологічні рішення на зразок електронних асистентів і засобів мультимедіа, але деякі аспекти організації комфортного водіння можна забезпечити і простими способами. Зокрема, це належить до ароматизації салону автомобіля, інформує Ukr.Media.

Процес експлуатації машини передбачає забруднення салону неприємними паливними парами і гаром. Ці запахи можуть слабо вловлюватися, але вони присутні практично в будь-якому авто.

Тому виникає завдання ароматизації, що досягається спеціальними освіжувачами, пристроями для ароматизації і різними пристосуваннями на зразок горезвісних «ялинок». І якщо йдеться саме про наповнення салону приємним запахом, то можна обійтися без фінансових витрат «народним» трюком.

Спробуйте використовувати для ароматизації салону звичайну прищіпку. Джерелом аромату буде те ж ефірна олія, яка застосовується в інших пристроях для освіження повітря. Ви так само вибираєте відповідний запах — наприклад цитрусових, лаванди, м'яти, ванілі і т. д.

Прищіпка як майбутній носій цього запаху просочується олією. На цьому етапі можуть бути варіанти дій. Наприклад, в якості модифікації запропонованого трюку деякі водії рекомендують повністю просочувати прищіпку, залишаючи в олії на ніч. Більш економний варіант передбачає нанесення на прищіпку декількох крапель перед застосуванням. Але щоб просочення вдалося, прищіпка обов'язково повинна бути виконана з деревини.

Найголовніше полягає в способі установки прищіпки. Вона кріпиться до вентиляційного отвору таким чином, щоб потоки повітря направляли аромат в салон.

До речі, ця ж технологія може застосовуватися не тільки в машині. Прикріпивши ароматну прищіпку до будь-якої системи припливу повітря можна отримати той же ефект ароматизації.

Джерело