Основні сили у наступі не задіяні — Сирський

Основні сили у наступі не задіяні - Сирський

Фото: Міноборони України Олександр Сирський обіцяє, що «все ще попереду»

ЗСУ поки що шукають слабкі місця в обороні російських загарбників, зазначив генерал-полковник.

Україна ще не задіяла основні військові сили у поточному контрнаступі, тому «все ще попереду». Про це сказав командувач Сухопутними військами генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв’ю Тhe Guardian, оприлюдненому у п’ятницю, 23 червня.

За його словами, росіяни передбачали місця, де ЗСУ можуть завдати найсильнішого удару і збудували потужну оборону на цих напрямках.

«Кожен хоче досягти великої перемоги миттєво й одразу. І ми теж. Але ми маємо бути готові до того, що цей процес займе деякий час, тому що з обох сторін зосереджено багато сил, багато матеріальних засобів і багато інженерних перешкод. Наші головні сили ще не вступили в бій, і ми зараз шукаємо, промацуємо слабкі місця в обороні ворога. Все ще попереду», – запевнив він.

Сирський повідомив, що зараз на території України зосереджено приблизно 400 тисяч російських військових, але це його не лякає, бо росіяни «завжди переважали нас чисельно».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прогнозує прискорення контрнаступу на півдні і зрештою він буде відбуватися так само як і восени.

Також повідомлялося, що Росія втратила 4 тисячі танків з початку війни проти України, але окупанти закінчують формування резервної армії.

Джерело