Особливості медичних електродів та кабелів для ЕКГ

Певні медичні процедури, пов’язані з електрокардіографією (ЕКГ), електроміографією (ЕМГ), електроенцефалографією (ЕЕГ) чи електрохірургією передбачають обов’язковість використання одноразових медичних електродів. Такі електроди, які можна замовити та придбати на сайті https://market.itmed.org/ua/catalog/elektrody_odnorazovye/ відрізняються самоклейною основою, завдяки якій їх достатньо легко прикріпити до поверхні шкіри пацієнта, котрий проходить те чи інше обстеження. Використання таких електродів дозволяє забезпеченню надійного контакту між електричним (електромагнітним чи електрохірургічним) пристроєм та тілом пацієнта та в подальшому не потребує будь-яких дезінфікуючих заходів (такі електроди після одноразового використання легко знімаються та підлягають подальшій утилізації.

Деякі з особливостей та переваг одноразових медичних електродів

Використання одноразових медичних електродів є абсолютно гігієнічним та дозволяє уникати будь-яких ризиків, пов’язаних з інфекційними захворюваннями в першу чергу через одноразовість таких засобів. Окрім того, для одноразових медичних електродів характерним є:

  • абсолютна легкість у використанні, завдяки клейкій поверхні, яка забезпечує відмінний контакт та прикріплення до поверхні шкіри. Конструкція електродів є повністю завершеною та не потребує додаткового монтажу або налаштування під час підключення;
  • забезпечення високої якості сигналу завдяки належній провідності сигналу і мінімізації сторонніх шумів чи перешкод. Такі пристрої можна застосовувати під час проведення різноманітних медичних чи наукових досліджень, оскільки будь-яких застережень щодо ділянок тіла, де можна застосувати ті чи інші спеціалізовані медичні електроди, немає;
  • зручність у використанні та швидкість їх встановлення та відповідно зняття. Такі електроди не потребують наступного очищення чи дезінфекції, тому проведення всіх медичних процедур максимально пришвидшується.

Одночасно з використанням медичних електродів для певних медичних процедур можливе використання гелю для УЗД, який можна замовити та придбати на сайті https://market.itmed.org/ua/catalog/gel_dlya_uzi_ekg_eeg/ маркету ITMED.

Для яких цілей призначені кабелі для ЕКГ

Ефективність та інформативність електрокардіограми досягається, в тому числі, завдяки використанню якісних та надійних кабелів, які можна замовити та придбати на сайті https://market.itmed.org/ua/catalog/kabeli_dlya_ekg/ маркету ITMED. Кабелі для ЕКГ є невід’ємною складовою кожного кардіографа, в залежності від конструктивних особливостей якого вони можуть бути одно-, три, шести- або дванадцятиканальними.

Водночас кабелі для електрокардіографів можуть бути обладнані крокодиловими затискачами, які дозволяють легкість та швидкість кріплення електродів до шкіри пацієнта. Зазвичай такі кабелі мають стандартні конектори у вигляді бананів чи штрирьових роз’ємів для підключення до апаратури ЕКГ. Водночас в маркеті ITMED можна замовити кабелі для ЕКГ у бездротовому варіанті чи спеціальні види кабелів.