Папа Римський звернувся до України і Росії

Папа Римський звернувся до України і Росії

Фото: Getty Images Папа Римський звернувся до вірян з великоднім посланням та благословенням Urbi et Orbi

Мир ніколи не будується зброєю, а простягаючи один одному руки та відкриваючи серця, зазначив глава католицької церкви.

Папа Римський Франциск закликав Україну і Росії провести обмін полоненими у форматі «всіх на всіх». Про це він сказав у неділю, 31 березня, після великодньої меси на площі Святого Петра у Ватикані, звертаючись до вірян з традиційним великоднім посланням та благословенням Urbi et Orbi (Місту та світу).

«Нехай же Воскреслий Христос відкриє дорогу миру для стражденного населення цих регіонів (України, Ізраїля, Сектора Газм – ред.). Закликаючи до пошани принципів міжнародного права, висловлюю побажання про загальний обмін усіма полоненими між Росією та Україною: всіх на всіх!», – заявив Франциск.

Він зазначив, що «війна – це завжди абсурд і поразка».

«Не дозволяймо вітрам війни ще сильніше віяти над Європою та Середземномор’ям. Не піддаваймося логіці зброї та переозброєння. Мир ніколи не будується зброєю, а простягаючи один одному руки та відкриваючи серця», – додав Папа Римський.

Нагадаємо, у нещодавньому інтерв’ю Папа Франциск заявив, що Україна «повинна мати відвагу підняти білий прапор». Його слова викликали величезний резонанс як в Україні, так і в усьому світі.

Пізніше у пресслужбі Святого Престолу пояснили, що Папа Римський мав на увазі не капітуляцію, а повернення до переговорів.

А у Кремлі заявили, що «з розумінням» ставляться до висловлювань Франциска.

Джерело