Партизани на ТОТ поширюють символіку України — ЦНС

Партизани на ТОТ поширюють символіку України - ЦНС

Фото: Unsplash Партизани поширили українську символіку на тимчасово окупованих територіях

Представники руху спротиву продовжують поширювати українську символіку на вулицях тимчасово окупованих міст.

Активісти громадського руху спротиву окупації Жовта стрічка поширили українську символіку на вулицях Луганська, Генічеська, а також у Криму, тим самим нагадавши росіянам, що вони тимчасові окупанти на українській землі. Про це у неділю, 12 листопада, повідомили у Центрі національного спротиву (ЦНС).

Зокрема впродовж тижня підпілля провело рейди вулицями Луганська, Генічеська, Ялти, Сімферополя, Севастополя та Алушти. Партизани розвішували жовті стрічки та саморобні листівки

«Місцеві мешканці продовжують нагадувати окупантам, що це наша, українська землі. І росіяни тут лише тимчасово. Українська символіка на тимчасово окупованих територіях — це символ незалежності наших людей. Центр національного спротиву дякує місцевому населенню на ТОТ за боротьбу», — зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, у п’ятницю вранці у Маріуполі підірвали авто поліцейського-окупанта. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що маріупольський Спротив «передав подарунок» поліцаям на святкування Дня поліції в РФ.

Росіяни на ТОТ перевіряють які Telegram-канали читають українці

Джерело