Партизани організували диверсію на залізниці у російському Ярославлі — Події

Партизани організували диверсію на залізниці у російському Ярославлі - Події

Фото: t.me/atesh_ua/4669

Партизани з руху «АТЕШ» здійснили чергову диверсію, зірвавши постачання військових вантажів окупантам. Вони зруйнували релейну шафу на залізничній лінії в російському Ярославлі, що призвело до часткової зупинки руху поїздів. Про це йдеться у повідомленні «АТЕШ» у Telegram.

— Ярославль — важливий логістичний вузол, що використовується росіянами у військових цілях. Завдяки успішній диверсії ми ускладнили транспортування продукції військового призначення таких компаній як «Ярославський радіозавод», Рибинський завод «Сатурн», конструкторське бюро «Промінь» та інші. До лав нашого руху приєднуються все більше росіян. Вони активно борються проти існуючого рашистського ладу в їхній країні. Ми готуємо десятки нових операцій, які наблизять кінець путінського режиму, — йдеться у повідомленні.

Представники підпілля в Росії здійснили диверсію на залізничному об’єкті в Московській області. У результаті була успішно знищена релейна шафа біля залізничної станції Головково в Сонячногірському районі в Підмосков’ї. Це ускладнило використання залізничної гілки навколо Москви, яка використовується у військових цілях. Партизани провели диверсії на залізниці поблизу населеного пункту Первомайське в Тамбовській області Російської Федерації. Через ту залізницю здійснювалося перекидання ракет в арсенал повітряно-космічних сил РФ. За даними координаторів підпілля, агенти спалили релейну шафу, в результаті чого зупинився рух поїздів.
Джерело