Петро Бігун, якому дали 15 років за розчленування співмешканки, досі є адвокатом, — ЗМІ — Події

Петро Бігун, якому дали 15 років за розчленування співмешканки, досі є адвокатом, - ЗМІ - Події

Петра Бігуна, якого засудили до 15 років за вбивство та розчленування співмешканки, поки що не позбавили статусу адвоката. Про це повідомила журналістка видання “Судовий репортер” Ірина Салій. У своєму фейсбуці вона розповіла, що у коментарях на сторінці видання під новиною про вирок деякі адвокати обурюються, що профільне видання вказало професію засудженого.

— Невже слабо Бігуна виключити з реєстру адвокатів? Чи легше у фейсбуці заголовком обуритися? — написала вона. 

Адвокат Олександр Черних зазначив, що виключити чоловіка з реєстру має зробити за вироком Рада адвокатів регіону. У випадку Бігуна — Київської області.

Свідоцтво адвоката Петро Бігун отримав у 2021 році. 18 березня 2024 року 36-річного чоловіка засудили на 15 років за вбивство та розчленування 39-річної співмешканки.

Злочин стався в Обухівському районі Київської області. Валізу з частинами тіла жінки знайшов рибалка у червні 2022 року поблизу села Нові Безрадичі. Зниклу жінку впізнала подруга по брендовій сукні. У квартирі, де проживав чоловік, у морозильній камері знайшли в пакеті язик, печінку, нирки, матку і серце.

Петро Бігун був учасником ток-шоу «Одруження наосліп». У 2019-2020 роках балотувався до Київської міської ради й Верховної Ради. Бігун також працював в органах прокуратури.

У грудні 2023 року Голосіївський районний суд Києва засудив стоматолога Володимира Ситника до десяти років позбавлення волі за спроби вбивства пацієнток та колишньої тещі. У листопаді 2022 року у Києві засудили до довічного терміну вбивцю пластичного хірурга Андрія Сотника.
Джерело