П’ять фішок із зубною пастою, які можна застосувати в автомобілі

Хитрощі від досвідчених водіїв.

У деяких водіїв в автомобілі або в гаражі можна побачити тюбик зубної пасти. Водії зі стажем з користю застосовують зубну пасту не тільки для чищення своїх зубів, але і в автомобілі, інформує Ukr.Media.

Всім відомо, що зубна паста володіє хорошою і ефективною абразивною і поліруючою дією. Саме ці властивості і використовують досвідчені водії.

Спосіб № 1

Зубною пастою можна прибрати білі плями, які з'являються на кузові або склі автомобіля після тривалої стоянки на відкритому повітрі. Такі плями під час мийки не видаляються. Після обробки найдешевшою зубною пастою від білих плям не залишиться і сліду.

Спосіб № 2

Зубна паста широко застосовується для полірування автомобільного скла і фар автомобіля.

Для полірування краще застосовувати відбілюючі зубні пасти. У такій пасті, зазвичай, більше абразивних частинок.

Якщо полірування проводити звичайною зубною пастою, то ефекту практично буде не видно. Якщо ж полірування скла або фар зробити відбілюючою зубною пастою, то скло або фари стануть як новими.

Полірування фар або скла зубною пастою необхідно проводити за допомогою м'якої тканини.

Полірування скла і фар за допомогою зубної пасти значно заощадить сімейний бюджет.

Спосіб № 3

За допомогою зубної пасти можна прибрати дрібні і неглибокі подряпини з кузова автомобіля. Для того, щоб прибрати подряпину необхідно брати відбілюючу зубну пасту.

Нанести пасту на подряпину і розтерти круговими рухами протягом 2-3 хвилин. Якщо від подряпини і залишиться слід, то він буде практично не помітний.

Спосіб № 4

За допомогою зубної пасти можна позбутися від запотівання дзеркала заднього виду. Треба нанести зубну пасту на дзеркало і розтерти ватним тампоном.

Необхідно звернути увагу, що зубну пасту не можна застосовувати від запотівання лобового скла автомобіля. У темний час доби відблиски від фар зустрічних автомобілів будуть зліпити очі водія.

Спосіб № 5

Зубну пасту можна застосувати для захисту фар від бруду. Для цього зубну пасту наносять на фару і розтирають м'якою тканиною поки скло фари не стане прозорим. Після нанесення зубної пасти водою не змивають.

Під час руху в дощову погоду по брудній дорозі захищені фари довше залишатимуться чистими.

Підсумок

Зубну пасту можна з користю застосувати не тільки в цілях гігієни, але і в автомобілі.

Джерело