Під Авдіївкою ЗСУ відбили наймасовішу спробу РФ прорвати оборону, — Генштаб — Події

Під Авдіївкою ЗСУ відбили наймасовішу спробу РФ прорвати оборону, - Генштаб - Події

Фото: t.me/ab3army

Сечеславські десантники відобразили наймасовішу спробу Росії прорвати оборону на Авдіївському напрямку. Бої й надалі йдуть, а ситуація залишається напруженою, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

– Протягом останніх днів відбулася, мабуть, наймасовіша спроба прорвати оборону на конкретній ділянці фронту. Для прориву нашої оборони використовували танки, зокрема найсучаснішу модель Т-90 і бойові машини піхоти. Проте десантники дали потужну відсіч ворогові, — заявили у Генштабі.

Як розповіли в Генштабі, були жорсткі бої, противник значно переважав у живій силі, але українські десантники неймовірними зусиллями все ж таки відбили наступ і спалили чимало одиниць техніки. Ворог втратив, зокрема, і танки Т-90, вартість яких за одиницю становить приблизно 4,5 млн. доларів. У штабі зазначають, що «масштабний наступ перетворився на «операцію» з утилізації сучасної російської техніки».

На Авдіївському напрямі продовжуються бої, а ворог не залишає спроб штурмувати позиції українських десантників. Тільки за 6 квітня успішно відбили 11 атак противника та знищили 16 одиниць ворожої техніки: 10 танків, 5 БМП та 1 МТ-ЛБ. Тактика залишається незмінною : велика кількість піхоти, штурмові групи заїжджають на бойових машинах під прикриттям танків та артилерії. Також активно застосовуються безпілотні літальні апарати різних типів, розповіли у Генштабі.

 

Джерело