Під час атаки росіян отримав поранення волонтер із Польщі — Події

Під час атаки росіян отримав поранення волонтер із Польщі - Події

Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

Внаслідок обстрілів росіян в Україні отримав поранення польський волонтер, який доставляв допомогу до нашої країни. Про це повідомив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляє PAP.

— Ми отримали інформацію про пораненого громадянина Республіки Польща. Йому надається медична допомога, і йому буде надано допомогу», — заявив він, не розкриваючи жодних інших подробиць, — повідомив він.

Міністр канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик підтвердив цю інформацію. За його словами, потерпілого найближчим часом буде відправлено до Польщі.

— Польського волонтера поранено під час російського обстрілу в Україні. Команда гуманітарно-медичної допомоги перебуває у постійному контакті з лікарями з лікарні, де поранений. Відповідно до рішення прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, Пораненого якнайшвидше перевезуть до Польщі для подальшого лікування, — наголосив він.

Про те, що під російські обстріли потрапили польські волонтери, повідомив і радник голови МВС Антон Геращенко. Він писав у своєму Телеграм-каналі, що інцидент стався під час обстрілу Часового Яру на Донбасі.

Джерело