Підозрювані у вбивстві запорізького посадовця Денщіка — з Мелітополя, — ЗМІ — Події

Підозрювані у вбивстві запорізького посадовця Денщіка - з Мелітополя, - ЗМІ - Події

Фото: facebook.com/vkgunpzp

Двоє чоловіків, яких підозрюють у причетності до вбивства посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка, є вихідцями з Мелітополя та організованого злочинного угруповання «Мелітопольські». Про це 3 липня повідомив УНІАН з посиланням на джерела в ГУНП Запорізької області. Затриманий — водій, особу кілера встановили, але його шукають. 

— Обоє вихідці з ОЗУ «Мелітопольські»,  лідером якого є кримінальний авторитет Артур Горобець «Туча», — написало агентство.

28 червня сайт From-UA повідомив, що співробітники ГУНП Запорізької області провели обшуки у приміщенні ресторану LiHoy у Запоріжжі, в якому працював один із підозрюваних В. Зуєв, який нібито являється членом ОЗУ Арташі.

11 червня 38-річного директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка застрелили біля під’їзду свого будинку. 1 липня ГУНП в Запорізькій області повідомило, що встановило особи двох підозрюваних у вбивстві Максима Денщіка. Це чоловіки 21 та 33 років, обидва – жителі інших регіонів. Одного затримали в Києві та помістили під варту, іншого оголосили в розшук. 
Джерело