Підсумки 08.10: анонс Зеленського і війна Ізраїлю

Підсумки 08.10: анонс Зеленського і війна Ізраїлю

Фото: Getty Images Ізраїльські війська у Сдероті

Померла українська співачка Ніна Матвієнко; Ізраїль офіційно оголосив про стан війни; Посольство повідомило про загибель двох українців в Ізраїлі. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

Померла українська співачка Ніна Матвієнко

У віці 75 років померла українська співачка Ніна Матвієнко. Про це 8 жовтня повідомила в Facebook її дочка. Жодних подробиць смерті матері вона не надала.

В Ізраїлі заявили про ліквідацію 400 бойовиків

Речник ЦАХАЛу Даніель Хагарі армія Ізраїлю ліквідувала понад 400 палестинських бойовиків. 

Ізраїль офіційно оголосив про стан війни

Військово-політичний кабінет Ізраїлю 8 жовтня проголосував за введення пункту «40 алеф», що означає офіційне оголошення війни. 

Посольство повідомило про загибель двох українців в Ізраїлі

В Ізраїлі загинули двоє громадян України. Про це 8 жовтня заявило українське посольство в Тель-Авіві.

Допомога Україні не може бути необмеженою — Італія

Італійський міністр оборони країни Гвідо Крозетто заявив, що Італія і далі має намір підтримувати Україну на тлі російської агресії, але італійська військова допомога «не може бути необмеженою». 

Зеленський поговорив із Нетаньягу

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Прем’єр Ізраїлю розповів про ситуацію в країні та дії збройних сил і органів правопорядку з відбиття нападу ХАМАС.

Зеленський зробив важливий анонс

президент Володимир Зеленський заявив, що наступного тижня Україна разом з партнерами працюватиме заради єдності світу в протистоянні терору. За словами Зеленського, вже заплановані різні міжнародні заходи, і українська позиція звучатиме, «як завжди, на користь єдності та спільних дій».

Джерело