Підсумки 12.10: полонений з ГУР і фото вбитих

Підсумки 12.10: полонений з ГУР і фото вбитих

Фото: ГУР Міноборони України Один український військовий ГУР потрапив у полон до росіян

США покарали порушників межі цін на нафту з Росії; Названа кількість бомб, скинутих на Газу; Україна будує три рівні захисту енергооб’єктів; Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

США покарали порушників межі цін на нафту з Росії

Влада США вперше ввела санкції проти компаній і кораблів за порушення цінової стелі на російську нафту. Мова про компанії Lumber Marine SA(ОАЕ) та Ice Pearl Navigation Corp з Туреччини. Першій з них належить танкер SCF Primorye, який перевозив сиру нафту за ціною, вищою за 75 доларів за барель, з порту в РФ після набрання чинності обмеження цін на нафту.

Названа кількість бомб, скинутих на Газу

З початку бойових дій угрупування ХАМАС проти Ізраїлю на сектор Гази було скинуто 6000 бомб. Загальна вага скинутих бомб склала 4000 тонн. В результаті потужних авіаударів були знищені сотні терористів.

Оприлюднені фото дітей, вбитих бойовиками ХАМАС

У мережі з’явились фотографії дітей, яких бойовики ХАМАС вбили під час нападу на Ізраїль. Знімки оприлюднено в офіційному Twitter ізраїльського прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньяху у четвер, 12 жовтня.

Україна будує три рівні захисту енергооб’єктів

У поточному році енергетичні об’єкти матимуть три рівні захисту на випадок російських атак ракетам та дронами. Перший рівень – це дійсно простий захист від вибухової хвилі, від уламків. Другий рівень – це захист від прямого влучання «шахедів». Третій рівень найбільш складний і найбільш масштабні конструкції – це захист комплексний від «шахедів» і ракет.

Окупанти взяли у полон одного зі спецпризначенців ГУР у Криму

Унаслідок висадки бійців Головного управління розвідки Міністерства оборони України в тимчасово окупованому Криму 4 жовтня стався жорстокий бій. Один український військовий потрапив у полон до росіян. 

Війна в Ізраїлі: Twitter видалив сотні аккаунтів

Соціальна мережа Х (Twitter) видалила сотні облікових записів, пов’язаних з ХАМАСом після атаки бойовиків по Ізраїлю. Компанія «перерозподілила ресурси та переорієнтувала внутрішні команди, які цілодобово працюють над вирішенням цієї ситуації, що швидко розвивається».

Данія оплатила поставку ЗСУ великої партії зброї

Данія та Чехія поставлять українським збройним силам БМП, бойові танки, важке озброєння та іншу техніку з виробництва й зі складів чеських приватних компаній. Спершу Київ одержить майже 50 бойових машин піхоти та основних бойових танків, 2500 пістолетів, 7000 гвинтівок, 500 ручних кулеметів і 500 снайперських гвинтівок, засобів радіоелектронної боротьби та розвідки, включно із значною кількістю великокаліберних боєприпасів виробництва та зі складів чеських компаній.

Джерело