Побиття військового на Волині: у ГБР розпочали розслідування — Події

Побиття військового на Волині: у ГБР розпочали розслідування - Події

Фото: facebook.com/dbr.gov.ua

Співробітники Державного бюро розслідувань проводять розслідування за фактом побиття військовослужбовця у місті Володимир Волинськоїї області. Про це повідомили у пресслужбі ГБР.

— Військового із закритою черепно-мозковою травмою, гематомами та переломом носа виявили 9 квітня, через добу після побиття. За свідченнями потерпілого, тілесні ушкодження завдав йому офіцер військової частини, — пишуть у ГБР.

Побиття військового на Волині: у ГБР розпочали розслідування - Події

У ДБР розпочали розслідування за фактом перевищення  військовою посадовою особою влади або службовими повноваженнями (ч. 5 ст. 426-1 КК України). Правоохоронці також опитали потерпілого та можливих свідків. Також працівники ДБР призначили низку експертиз, які мають встановити всі обставини події.

У відомстві нагадали, що 18 квітня їхні співробітники розпочали розслідування за фактом побиття військовослужбовця однієї з частин Нацгвардії на Івано-Франківщині. Відео, на якому офіцер нецензурно лається та б’є військовослужбовця, з’явилося на одному з українських телеграм-каналів.

У квітні ГБР завершило досудове розслідування щодо командира взводу однієї з військових частин Житомирщини, який застосував фізичну силу до підлеглого у березні поточного року. Обвинувальний акт направлено до суду. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Джерело