Поліція Харкова: Остерігаємося, що доведеться просіювати попіл, щоб встановити загиблих в «Епіцентрі» — Події

Поліція Харкова: Остерігаємося, що доведеться просіювати попіл, щоб встановити загиблих в "Епіцентрі" - Події

Фото: facebook.com/id=100002276907245

У Харкові поліція відібрала біологічні зразки у 8-річного хлопчика, батько якого зник безвісти під час російського удару по «Епіцентру». Про це повідомив начальник Слідчого управління обласної поліції Сергій Болвінов у своєму Фейсбуці.

– Вчора Михайло не дочекався свого батька додому. Зрозумівши, що, мабуть, батько серед жертв, вони разом із мамою звернулися до поліції. Чоловік працював у гіпермаркеті у відділі декору, при ударі був усередині. 8-річний хлопчик є прямим родичем, тому проходити процедуру відбору ДНК доводиться йому, — написав він.

За його словами, всю минулу ніч поліціянти продовжували працювати на місці події. Експерти шукають під завалами рештки тіл людей, які могли загинути під час ракетного обстрілу.

— Побоюємося, що доведеться просіювати попіл, щоб виявити залишки та встановити загиблих, — зазначив Болвінов.

25 травня російські війська атакували гіпермаркет «Епіцентр» у Харкові. Для цього ворог залучив два бомбардувальники КАБ. У момент авіаударів у будівлі перебувало близько двохсот людей. В результаті загинули щонайменше 12 людей, ще понад 40 — поранені. На місці події продовжуються рятувально-пошукові роботи, 16 осіб вважаються зниклими безвісти. Після атаки на гіпермаркет російські війська завдали ракетних ударів по житлових районах у центрі Харкова. Внаслідок поранення отримали 25 людей, усі з яких були мирними жителями. Серед поранених є 13-річний підліток.
Джерело