Польща – престижна юрисдикція для малого та середнього бізнесу

Польща – одна з європейських країн, в якій українцям вигідно та легко відкривати компанії. Зручне географічне положення, гарно розвинена логістика, можливість реєстрації у Вільній економічній зоні чи використання «естонської податкової системи» – серед переваг відкриття бізнесу у Польщі. Польська податкова сфера має декілька видів податків, в тому числі пільгові умови для корпоративного податку та ПДВ.

Переваги відкриття фірми у Польщі

Для українців у Польщі передбачені гарні умови для розвитку перспективного бізнесу: перевезень, промисловості, інвестування, транскордонної торгівлі, будівництва, E-Commerce. Польське законодавство досить лояльне до нерезидентів і пропонує вигідні умови для створення фірми в Польщі українцями. Перевагами відкриття бізнесу в Польщі є:

  • безпечність, відсутність офшору, прозора «біла» юрисдикція;
  • можливість співробітництва з європейськими країнами та міцні міжнародні зв’язки;
  • диференційовані податки в залежності від прибутку та обороту компанії;
  • знижена корпоративна ставка для малого бізнесу;
  • можливість дистанційного створення ТОВ, АТ, ПП, філії, командного товариства чи дочірнього підприємства;
  • неважлива резидентність директора, немає потреби в секретарях;
  • відсутність гербового збору.

Наявність загальнодоступних даних про компанії та їхніх кінцевих власників робить бізнес у Польщі відкритим, дозволяє вибирати надійних партнерів та забезпечує стабільність і безпеку діяльності.

Відкриваємо бізнес у Польщі разом з Azola LS

Польща є найближчою до України європейською країною, з якою зручно та вигідно вести бізнес. Високі стандарти ведення міжнародної діяльності дозволяють Польщі займати гарне місце серед європейських економік. Вихід до моря та 16 вільних економічних зон сприяють стрімкому розвитку різноманітних бізнесів та стартапів.

Відкрити власний бізнес у Польщі можуть будь-які нерезиденти як самостійно, так і за допомогою спеціалістів. Зібрати пакет документів, підготувати та оформити переклади польською мовою, сформувати реєстраційні документи українцям допоможе профільна юридична компанія Азола. Azola – це багаторічний досвід, який дозволяє оцінити перспективи компанії, обрати форму власності, правильно подати документацію, сплатити збори та зекономити кошти й час при створенні фірми будь-якого профілю та напрямку діяльності.