Польський водій відправив свій Suzuki Swift в 7-ми метровий політ

Suzuki ефектно пролетів над перехрестям, замість того, щоб спокійно проїхати порожню дорогу.

У Польщі відбулася видовищна аварія — міський хетчбек пролетів над перехрестям із круговим рухом, інформує Ukr.Media.

На кадрах з камери спостереження видно, як Suzuki Swift на величезній швидкості наближається до перехрестя з круговим рухом. Водій не зміг загальмувати, щоб об'їхати клумбу в центрі, і врізається в її нахилений, ніби трамплін, бордюр. В результаті удару автомобіль підкинуло вгору на кілька метрів, і він пролетів вище рівня камери, яка зняла цю сцену.

Висота траєкторії «Свіфта» в найвищій точці, за деякими підрахунками, досягала 7 метрів.

Місцеві поліцейські опублікували фотографію автомобіля на своїй сторінці в Facebook. На знімку видно, наскільки постраждав автомобіль — неможливо визначити ні його марку, ні модель: передня частина була зім'ята, двигун, здається, відсутній, колеса квадратні, від геометрії кузова нічого не залишилося.

За даними місцевої преси, майданчиком для приземлення автомобіля після ефектного польоту став паркан церкви, яка розташована поруч з перехрестям.

Автомобілем керував 41-річний чоловік, якого довелося вирізати з салону, щоб надати йому медичну допомогу.

Після одужання чоловіка скоріше за все чекають неприємності: поліція почула від водія запах алкоголю. Остаточно підтвердить (або спростує, що малоймовірно) факт нетверезого стану аналіз крові, який "гонщику" зроблять в лікарні.

«Майже порожні зараз дороги не звільняють вас від обов'язку дотримуватися правил дорожнього руху», — відзначили в поліції.

Джерело