Потап заступився за Каменських, яку розкритикували за поцілунок у губи з дитиною на її концерті

Сам же репер пропустив концерт дружини і лише через два дні заявив, що пишається нею.

Українська виконавиця Настя Каменських провела перший за час війни великий концерт у столиці. Сольне шоу артистки відбулося 30 вересня у палаці «Україна» та запам'яталося не лише новими україномовними треками, інформує Ukr.Media.

Багато фанатів звернули увагу на те, що чоловік Каменських, репер та продюсер Потап, пропустив грандіозний виступ дружини і лише через два дні публічно прокоментував його. «Я пишаюся тобою, сонечко моє NK. Повний зал, нова програма, супер-шоу світового рівня та зібрані кошти на таку необхідну тактичну медицину! Браво всій команді і дякую всім, хто допомагав у ці складні часи підняти планку якості та здійснити це дійство», — написав він в Інстаграм. Проте Настя не тільки не лайкнула публікацію чоловіка, а й навіть видалила свою позначку в пості.

А ще через один день Потап вирішив знову висловитися про сольник дружини. Зокрема, він зазначив, що Настя дуже добре ладнає з дітьми та заступився за кохану перед користувачами Мережі, які розкритикували Каменських за поцілунок у губи з чужою дитиною на сцені. «Настя вміє на сцені все: і співати та танцювати та імпровізувати, особливо прикольно це виходить із дітьми», — написав Потап.

"Ну не можна цілувати дитину в губи, тим більше чужій тітці", — прокоментувала відео одна з підписниць. "Коли любиш, можна", — відповів їй репер.

Джерело