Позашляховик в місті: чому водії надають перевагу саме цим авто

Чому багато автомобілістів хочуть водити великі і красиві позашляховики саме в місті?

У великих мегаполісах дороги часто бувають переповнені. Рухаючись у щільному потоці, можна помітити різні моделі автомобілів, серед яких, явно виділяються дорогі, красиві, великі позашляховики, інформує Ukr.Media.

Але для яких цілей купуються ці моделі, адже керувати ними в міських умовах деколи вкрай складною, враховуючи необхідність маневрування і проблеми з паркуванням.

Чому саме позашляховик?

Перед тим, як придбати собі автомобіль, водій повинен подумати про всі нюанси, які мають важливе значення. Як правило, для більшості водіїв машина це передусім частина іміджу. Але за словами автомобільних виробників, водії часто купують автомобіль, відштовхуючись від своїх психологічних уявлень.

Безпека

Великий позашляховик здається безпечним і невразливим на дорогах. Саме більшість покупців цих авто впевнені у тому, що у великому автомобілі вони будуть у безпеці. Але проведені дослідження говорять про те, що в разі виникнення аварійної ситуації, авто не завжди захистить водія.

Але все одно, на підсвідомому рівні багато автомобілістів просто впевнені у тому, що чим більше машина, тим в ній безпечніше і комфортніше. Один практичний нюанс у цій ситуації є. Вся річ у тім, що великий автомобіль помітний на дорогах здалеку, тому його дійсно важко не побачити.

Чоловіче его

Саме водії-чоловіки часто намагаються обрати для себе великий позашляховик. Вони на підсвідомому рівні впевнені у тому, що за кермом такого автомобіля виглядають солідніші і привертають увагу протилежної статі. Причому часом, чоловіки готові віддати останні заощадження тільки заради того, щоб стати власником такої машини.

Складність експлуатації в місті

Великий автомобіль досить проблематично експлуатувати в міських умовах. Вся річ у тім, що щільний потік людей не дає водієві комфортно і швидко маневрувати, уникаючи виникнення аварійних ситуацій. Крім того, на маленькій машині всі маневри виходять легше і спокійніше як, втім і паркування на стоянках.

Але, автомобілісти навіть для міської експлуатації обирають позашляховики, технічні дані яких, значно виграють у порівнянні з легковими моделями. Але слід пам'ятати про те, що вартість обслуговування такої машини значно вище.

Підсумок

Перш ніж придбати позашляховик, водії повинні для себе вирішити, чи дійсно їм потрібний такий автомобіль. У разі, якщо це банальне бажання виділитися, то і сенсу в переплаті немає, а позашляховики коштують набагато дорожче, цілком можна замислитися про придбання іншої моделі автомобіля.

Що стосується технічних даних, то вони звичайно вигідно виділяються, але потужніший двигун позначатися на витраті палива, а також вартості технічного обслуговування.

Джерело