Працівників військкомату Тернополя, які били чоловіків, відправили під нічний домашній арешт — Події

Працівників військкомату Тернополя, які били чоловіків, відправили під нічний домашній арешт - Події

Фото: dbr.gov.ua

Суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту працівникам Тернопільського військкомату, яких підозрюють у тортурах та побиттях. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

— Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід – нічний домашній арешт — двом працівникам Тернопільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Також обох звільнили з посад. Напередодні ДБР повідомило про підозру у тортурах командира та солдата-гранатометника відділу охорони цього військкомату. Також солдата повідомлено ще й про незаконне позбавлення волі людини за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 КК), — розповіли у ДБР.

У ДБР нагадали, що 6 жовтня солдат-гранатометник, застосовуючи фізичну силу, затримав і доставив до ТЦК місцевого жителя. Згодом його та ще одного мобілізованого військові побили у приміщенні військкомату. Відео побиття потрапило до соцмережі. На ньому солдат-гранатометник та командир відділу охорони завдають ударів чоловікам, які лежать на ліжках.

Джерело