Працюємо, щоб дати воїнам більше ППО — Зеленський

Працюємо, щоб дати воїнам більше ППО - Зеленський

Фото: Скриншот Зеленський звернувся до українців

Влада України працює над тим, щоб дати Збройним силам більше ППО, більше захисту містам.

Президент Володимир Зеленський обговорив зі спеціальною представницею США з питань відновлення України Пенні Пріцкер питання захисту української енергетики цієї зими. Про це глава держави розповів у вечірньому зверненні в понеділок, 16 жовтня.   «Ми встигли обговорити всі ті питання, які прямо впливають на життя в Україні. Захист нашої енергетики, особливо цієї зими. Макрофінансову підтримку. Відбудову. Захист інвестицій від ризиків війни. Залучення приватного бізнесу», — зазначив Зеленський.   За його словами, кожен із таких напрямів — це елементи загальної конструкції. «Конструкції, що забезпечує нормальне життя для наших людей, наших міст. Настільки, наскільки це можливо зараз», — додав президент.   «Ми працюємо максимально, щоб дати нашим воїнам більше ППО. Дати більше захисту містам, щоб у них зберігалося життя, зокрема життя економічне. Плюс розвиток наших виробництв, зокрема оборонних виробництв», — наголосив український лідер.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський провів зустріч зі спеціальним представником США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер, яка приїхала до України з візитом.

Раніше в Повітряних сил ЗСУ повідомили, що Україна взяла в оренду у партнерів системи протиповітряної оборони на опалювальний сезон. 

Джерело