Прихована правда про шлюб Хейлі та Джастіна Бібера: що ховається за ідеальними фото в Instagram

Іноземні ЗМІ повідомляють, що у Джастіна Бібера зараз складнощі у подружніх стосунках.

За чутками, зараз його союз із дружиною Хейлі переживає непростий період, інформує Ukr.Media.

Подружжя перебуває на межі розлучення, а всі спільні фотографії, які вони викладають у соцмережах, є лише спробою прикрити справжню ситуацію. Кажуть, що Хейлі досягла найвищої точки у стосунках із Джастіном.

«Джастін виявляє нав'язливість і сильно покладається на дружину щодо свого емоційного та психологічного благополуччя. Трапляється, коли Хейлі просто хоче завершити все, щоб повернути свою незалежність. Суперечки між ними виникають через минулі любовні переживання, негативну поведінку в минулому або питання, пов'язані з рішенням про дітей», — діляться відомостями друзі пари.

Варто зазначити, що Джастін та Хейлі повінчалися у вересні 2018 року. Згодом Хейлі почала зазначати, що збереження відносин потребує значних зусиль. У 2022 подружжя спіткало серйозні проблеми зі здоров'ям: у Хейлі трапився міні-інсульт, а у Джастіна діагностували синдром Рамзі Ханта. Тоді він особливо потребував підтримки від дружини, але вона також зіткнулася з необхідністю турботи про своє здоров'я. Близькі кажуть, що Хейлі стала дорослішою і їй страшенно не цікаво «няньчитися» з чоловіком. Самі знаменитості вважають за краще не коментувати кризу у відносинах.

Джерело