Приховані функції сонцезахисного козирка в автомобілі, про які мало хто знає

Інші функції козирка, якими не користуються більшість водіїв та пасажирів.

Для захисту очей водія і переднього пасажира від сліпучих сонячних променів, конструктори давно вигадали спеціальний козирок, інформує Ukr.Media.

При цьому багато водіїв використовують даний пристрій не повноцінно.

У кращому випадку, водій зберігає в кишені козирка документи. Але ж козирок багатофункціональний.

Варто нагадати, що у такого аксесуара, як козирок, одне кріплення можна відстебнути, після чого цей елемент зможе повернутися в бік, щоб захищати автомобіліста від сонячних променів збоку.

Ще одна корисна функція обговорюваного пристрою — захист від протягу.

Якщо часто пересуватися на своєму автомобілі з відчиненим вікном, то можна досить легко застудити собі шию від протягу. Зрозуміло, про це замислюються не всі автомобілісти, проте, виробники вже передбачили розв'язання проблеми.

Якщо повернути козирок набік, то він перешкоджає вільному проходженню повітряного потоку і направляє його вниз, щоб відкриті частини тіла не піддавалися впливу холодного потоку.

Зрозуміло, аксесуар не гарантує стовідсоткового захисту, через що в особливо холодну погоду краще не пересуватися на автомобілі з відчиненими вікнами, оскільки це загрожує негативними наслідками для здоров'я.

Також у цього аксесуара є ще одна досить корисна функція, про яку знають лише обмежене число автомобілістів.

Козирки можна використовувати як кріплення для імпровізованих шторок. Для цього поверх козирка вішається рушник або інша тканина. Тоді прямі сонячні промені не завадять вашому відпочинку.

Джерело