Продюсер Ірина Горова показала, як проводить час зі своїм 14-річним сином Андрієм

Мамина копія!

Український продюсер та співзасновник MOЗGI GROUP Ірина Горова перебуває зі своїми дітьми за кордоном, вона показала, як проводить час у сімейному колі. Деталі — у матеріалі, інформує Ukr.Media.

Зокрема, на сторінці в Instagram Ірина Горова опублікувала фотографію 14-річного сина, що помітно підріс, від українського репера Потапа (Олексій Потапенко) — Андрія. Багато шанувальників зробили висновок, що хлопець росте точною копією своєї зіркової мами.

  • "Ого, як виріс і схуд";
  • "Схожий на маму";
  • "Мамина копія!";
  • "Дуже хороший хлопчик народився";
  • "Такий дорослий".

Нагадаємо, що Ірина Горова в 1999 році одружилася з репером-початківцем Потапом. На початку нульових, подружжя заснувало продюсерський центр MOZGI Entertainment. Ірина зайнялася управлінською та фінансовою стороною бізнесу, а Потап — творчою. Однак несподівано у 2016 році стало відомо про розлучення пари, яка всі ці роки була однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі.

Крім того, наприкінці минулого року Ірина зізналася, що більше не співпрацює зі своїм екс-чоловіком.

"Він (Потап) для мене один і єдиний, хто допоміг мені взагалі зрозуміти, що таке шоу-бізнес і з якого боку до нього підходити. Ми зробили одне для одного все, що могли, я з погляду бізнесу, а він з погляду креативу. Але в якийсь час ми зрозуміли, що наша робота начебто вичерпана. Я думаю, що в мене велике майбутнє щодо розвитку музичної індустрії в Україні, а в нього — у тій індустрії, яку він обере", — розповіла продюсер в одному із інтерв'ю.

Джерело