Прокуратура подала апеляцію на рішення суду стосовно згвалтування дівчинки на Закарпатті — Події

Прокуратура подала апеляцію на рішення суду стосовно згвалтування дівчинки на Закарпатті - Події

Фото: Photo by Joe RaedleGetty Images

Закарпатська обласна прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою скасувати вирок Воловецького районного суду Закарпатської області та ухвалити новий вирок судом апеляційної інстанції щодо сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Про це 28 березня повідомляє Офіс Генерального прокурора.

—          Ця справа не одна, наразі правоохоронці розслідують понад 500 кримінальних проваджень щодо статевої свободи і недоторканості саме дітей. Дійсно увага до цієї справи підняла на поверхню багато проблем, які наразі в нас існують, починаючи від особливостей роботи з дітьми, які постраждали, до побудови ефективної системи захисту прав дітей, — каже в ефірі телемарафону «Єдині новини» керівниця департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора Юлія Усенко.

Також Усенко зазначила, що попри окремі заяви, у дитини був адвокат та законний представник — її рідний батько.

16 березня 2023 року Воловецький райсуд ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно 14-річної дівчинки, яке сталося 2021 року. Трьом неповнолітнім мешканцям села Верхні Ворота суддя дала умовний термін на два роки. Після розголосу дівчинці знайшли кваліфікованих психологів та адвокатів.

 

 

Джерело