Прості способи, які допоможуть відмити руки після ремонту автомобіля

Той, хто любить возитися зі своєю машиною, знає, що після роботи руки будуть брудними.

Але відмити мазут звичайним милом буває проблематично. А псувати руки хімією якось не особливо хочеться, інформує Ukr.Media.

У такому разі вам допоможе декілька давно відомих простих порад.

Коли руки жирні від автомобільного мастила, дуже здорово допомагає пісок або звичайна земля. Достатньо змочити руки водою і потерти їх одна об одну із застосуванням піску або землі. Потім начисто відмиваєте руки з господарським милом.

Якщо ви возилися з дизельним агрегатом і руки мають різкий запах дизпалива, то допоможе рослина полин. Для цього використовують молоді пагони, розтираючи їх у долонях. Таким чином ви позбудетеся не лише неприємного запаху, але і від жирного нальоту. В кінці можна руки просто обмити водою.

Якщо ви прийшли в гараж і плануєте займатися роботами, які пов'язані з паливо-мастильними матеріалами, то рекомендуємо вам щедро намилити руки господарським милом (72%) і дати йому висохнути. Після цього можна приступати до роботи. Потім відмити руки буде зовсім не складно.

Деякі автолюбителі також готують спеціальну мийну суміш.

У використану каністру від омиваючої рідини наливають рідке мило або мийний засіб для посуду та насипають дрібну тирсу. Суміш буде готова до використання, коли дійде до консистенції рідкої кашки. ЇЇ потрібно зовсім трошки для того, щоб відмити руки після ремонту авто.

Джерело