Рада створила ТСК щодо облаштування фортифікацій та закупівлі дронів

Рада створила ТСК щодо облаштування фортифікацій та закупівлі дронів

Фото: Getty Images У Раді взялись за розслідування будівництва фортифікацій і закупівлі дронів

До складу комісії увійшли вісім «слуг», та по одному представнику від всіх фракцій та груп Верховної Ради.

Верховна Рада в середу, 22 травня, створила тимчасово слідчу комісію щодо облаштування фортифікацій та закупівлі дронів в Україні. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняка у Telegram.   Рішення про створення ТСК підтримали 277 народних депутатів. До складу комісії увійшли вісім парламентаріїв від фракції «Слуга народу» та по одному представнику від всіх фракцій та груп Ради. Головою ТСК було призначено нардепа Миколу Задорожного (фракція «Слуга народу»).   До повноважень ТСК входить вивчення обставин та підготовки питань щодо:  

  • потреб українських військових у безпілотниках та формування державного замовлення на виробництво та закупівлю дронів;
     
  • аналізу практики розподілу, передачі, постачання та взяття на баланс безпілотників військовим частинам, підрозділам ЗСУ та інших військових формувань;
     
  • облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання коштів виділених на їх облаштування.

Нагадаємо, у січні уряд виділив рекордну суму на оборонні рубежі. Гроші пішли на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, обладнання та систему невибухових загороджень. 

У квітні Кабінет міністрів спрямував додаткові 8 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд.

Зеленський оглянув фортифікації на Харківщині

Джерело