РФ атакувала Україну 8 БПЛА, сили ППО знищили всі — Події

РФ атакувала Україну 8 БПЛА, сили ППО знищили всі - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У ніч на 29 січня 2024 року РФ атакувала 8-ма ударними БПЛА типу «Shahed-136/131» з району Приморсько-Ахтарськ – РФ.. Крім того, ворог запустив ракету «Іскандер-М» з району Воронезької області РФ. та три ЗКР С-300 по Донеччині з тимчасово окупованої території області, повідомили в Повітряних силах ЗСУ.

Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України знищено вісім ворожих БПЛА у межах Миколаївської, Дніпропетровської, Хмельницької та Рівненської областей. До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи.

На початку січня президент Зеленський заявив, що українські військові роблять все для захисту країни, а влада та дипломати зосередилися на питанні посилення ППО. Так, він наголосив, що посилення ППО та збільшення кількості ракет до них є пріоритетом №1. Також основною метою є нові пакети підтримки для військових.   17 січня Україна вперше успішно застосувала “гібридну” систему ППО проєкту FrankenSAM. «Шахед» було збито на відстані дев’яти кілометрів.
Джерело