РФ наступала на декількох напрямках, за добу на фронті сталося більше 65 боїв — Події

РФ наступала на декількох напрямках, за добу на фронті сталося більше 65 боїв - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Розпочалася 631-ша доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Протягом доби на фронті відбулося 65 боїв. Як повідомив Генштаб ЗСУ, в зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах. Проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання наших військ на загрозливі напрямки. Нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку ворог штурмував в районах Синьківки, Петропавлівки, Іванівки Харківської області, де наші воїни відбили 7 атак. На Лиманському напрямку ворог безуспішно штурмував в районі Надії Луганської області.

На Бахмутському напрямку ворог намагався штурмувати в районах Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де нашими захисниками відбито 6 атак. Сили оборони України своєю чергою продовжують штурм південніше Бахмута Донецької області, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці і закріплюючись на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку РФ не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Безуспішними були наступи  противника в районах Новокалинового, Авдіївки та східніше Первомайського Донецької області,  де українські воїни відбили 18 атак.

На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили 22 атаки ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. На Шахтарському напрямку ворог безуспішно штурмував в районах Пречистівки та Старомайорського Донецької області, де Силами оборони відбито 6 атаки.

На Запорізькому напрямку противник наступав біля Новодарівки Запорізької області, успіху не мав. Водночас Сили оборони України продовжують наступ на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку українські воїни ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та ще 3 — по зенітно-ракетних комплексах противника. Підрозділи ракетних військ уразили 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 13 артилерійських засобів, склад боєприпасів та засіб протиповітряної оборони противника.

Джерело