РФ розповсюджує фейки про підготовку наступу на правобережну частину Херсонщини — Події

РФ розповсюджує фейки про підготовку наступу на правобережну частину Херсонщини - Події

Фото: t.me/ab3army

Російські загарбники знову розповсюджують дезінформацію про можливий наступ на правобережну Херсонщину. Проте ситуація перебуває під повним контролем Сил оборони України. Про це повідомляє Херсонська ОВА.

— Росія вкотре поширює ІПСО про можливий «наступ» на правобережну Херсонщину. Як і всі минулі рази, коли окупанти поширювали подібну дезінформацію, вони знову брешуть. А правда – проста. У Херсонській області на загарбників чекає лише смерть. Як на правому, так і на лівому березі, – зазначили в адміністрації.

У відомстві наголосили, що ситуація під повним контролем Сил оборони України, українські воїни готові дати відсіч ворогові. В ОВА закликали громадян не панікувати, а допомагати українським захисникам та захисницям.

Раніше в ГУР попередили, що росіяни активно поширюють у соцмережах інформацію про підготовку до наступу на Харків. У Головному управлінні розвідки України кажуть, що це черговий фейк, за допомогою якого російські терористи намагаються спровокувати паніку. А наприкінці березня керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що Росія готує масштабну кампанію з дезінформації та дискредитації ЗСУ.
Джерело