РФ стягує додаткові війська до Часового Яру та намагається захопити місто, — ОСУВ «Хортиця» — Події

РФ стягує додаткові війська до Часового Яру та намагається захопити місто, - ОСУВ "Хортиця" - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Росія стягує додаткові війська у напрямку пунктів Часів Яр та Іванівське. У самому місті ворожої армії на сьогодні немає, проте окупантам було б важливо захопити його до того, як українським силам надійде закордонна допомога. Про це розповів речник оперативно-стратегічного угрупування військ (ОСГВ) «Хортиця» підполковник Назар Волошин у коментарі » Інтерфакс-Україна».

— Найгарячішими точками залишаються Часів Яр та Іванівське. На цьому напрямі ворог намагається намацати ділянки фронту, де, на його думку, він зможе розвинути успіх і стягує туди додаткові війська та резерви для просування лінії фронту, — розповів Волошин.

Волошин наголосив, що Сили оборони України контролюють обстановку. Він зазначив, що армія РФ активно проводить артилерійський вплив на околицях Годин Яру. Їм було б дуже важливо зайняти Часів Яр, до того, як ЗСУ надійде закордонна допомога.

Загалом за цей тиждень ситуація поблизу Часового Яру не змінилася, додав Волошин, активні бої продовжуються вдень і вночі. Російська пропаганда періодично робить вкидання, що їхня армія увійшла до міста. Але жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав, ворожої російської армії у місті немає.

Тим часом Часовоярській міській військовій адміністрації Сергій Чаус розповів, що наразі у місті 681 особа. У місті немає електрики, газу, світла.

Напередодні Волошин заявив, що ситуація навколо пункту Часів Яр у Бахмутському районі залишається вкрай складною. Росіяни продовжують штурмувати та знищувати місто. Раніше у ЗСУ показали, що через постійні російські атаки від Часового Яру мало що залишилося.
Джерело