Експерти назвали основні мінуси купівлі авто на вторинному ринку.
При покупці вживаного автомобіля новий власник може зіткнутися з деякими негативними моментами, інформує Ukr.Media.
Витрати на ремонт
Навіть при перевірці авто віком старше п'яти років перед покупкою не можна отримати 100-відсоткову гарантію його повної справності. Є ризик, що в будь-який момент та чи інша проблема дасть про себе знати.
При поломці двигуна, турбіни або інших деталей витрати можуть оцінюватися в десятки тисяч. Навіть у випадку з оновленням підвіски існує ймовірність витратити на заміну пружин, амортизаторів і стійок понад 25 тисяч гривень. У тому числі при хорошому стані автомобіля старий варіант не обіцяє такого ж безхмарного використання, як новий, коли діє ряд гарантій.
Проблеми з салоном
Залежно від моделі та інтенсивності експлуатації, салон машини починає вицвітати на восьмий рік використання або навіть раніше. Крім того, всередині напевно знайдеться безліч невеликих подряпин, протистояти яким вміє не кожен.
Далеко не будь-який автовласник знайомий з правильною культурою догляду за пластиком в салоні, тому при покупці вживаного примірника потрібно бути готовим до "вбитого" інтер'єру.
Шахрай
При покупці авто через офіційного дилера є ризик хіба що витратити зайві 35 тисяч або більше на нав'язані додаткові послуги. Однак при придбанні транспорту "з рук" можна зіткнутися з шахраєм. Іноді ті забирають собі залишений потенційним покупцем завдаток або взагалі продають машину, на яку не мають офіційних прав.
Завжди залишається ймовірність отримати авто з не виплаченим за нього кредитом або екземпляр, викрадений у водія. Перевірити безпеку угоди через VIN-код на сайті МВС не завжди вдається. Потрібно зберігати пильність і домовитися про передачу грошей за покупку в момент перереєстрації транспорту.
Залиште відповідь